APARTAMENT PER QERA 2+1

Ofrohet per qera apartament vertet i kendshem me 2 dhoma gjumi, me siperfaqe 140m2, i ndodhur negodinen Europian Trade Center, kati i 13duke ofruar nje pamje te mrekullueshme te qytetit. Apartamenti eshte i orientuar i gjithi ne Jug-Lindje dhe ka ne perberje te tij: dy dhoma gjumi, nje dhome e madhe ndenje, kuzhina moderne e kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, dy banjo, dhe nje ballkon Apartamenti ka te instaluar kondicionier per ngrohjen dhe ftohjen e ambienteve (sistemin qendror (Fancoil). Gjithashtu eshte shume e rendesishme te permendim sistemin e sigurise se larte qe ka ndertesa qe e ben ate shume te vecante.

Listing Inquiry

Submit a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *